UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Takie info - Ok. Tylko pytanie dotyczy gdzie kończy się granica po za elblągiem ? Np. do Dąbrowy, Gronowa górnego czy Krasnego lasu.


Anuluj