UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Uparliśmy się dziwić, że nam nie wychodzi. Że mimo tylu akcji, inicjatyw, programów i haseł - rzeczywistość wciąż nie chce się zmienić. Jakby sam fakt chcenia miał wystarczyć, by coś drgnęło. Jakby rzeczywistość była lustrem woli, a nie polem sił, w którym każda inicjatywa natychmiast spotyka się z oporem.

???

Anuluj