UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pan redaktor się obudził o jakieś pięć lat za późno. Jednak lepiej późno niż wcale. Cały ten budżet obywatelski jest śmieszny i niepotrzebny a daje tylko iluzoryczną wizje że my mieszkańcy mamy na cokolwiek wpływ.


Anuluj