UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ten Elbląski Budżet Obywatelski to widać niezła ustawka i paranoja. Tak samo będzie zaraz z biletami 5-minutowymi, które przez korki będą niezłą okazją do mandatów, bo nie pozwolą nawet na przejechanie jednego przystanku po takiej grunwaldzkiej, Bema itd. Widać, że radni nie korzystają z komunikacji miejskiej. A problem będą mieć niewinni mieszkańcy....


Anuluj