UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wystarczy wpisać do regulaminu, że z efektu wniosku złożonego do budżetu mogą skorzystać - mieć dostęp, wszyscy mieszkańcy miasta. Nie ileś tam osób, a WSZYSCY (o ile zechcą oczywiście). To wykluczyłoby takie akcje. W przyszłości wykluczyłbym także częściowo papierowe głosowanie - w ten sposób można byłoby głosować wyłącznie na miejscu, w Ratuszu. Reszta elektronicznie. Ale, to pieśń przyszłości.