UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No trochę wstyd ! Ale przedsiębiorczyni ma głowę na karku -:) tylko ktos powinien to powstrzymać z uwagi na zasady budżetu obywatelskiego i zwykłą etykę!


Anuluj