UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No trochę wstyd ! Ale przedsiębiorczyni ma głowę na karku -:) tylko ktos powinien to powstrzymać z uwagi na zasady budżetu obywatelskiego i zwykłą etykę!
No trochę wstyd ! Ale przedsiębiorczyni ma głowę na karku -:) tylko ktos powinien to powstrzymać z uwagi na zasady budżetu obywatelskiego i zwykłą etykę!