UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czyżby na portelu doszło do jakiejś refleksji i skończyła się czołobitność redaktorów wobec władzy samorządowej? Ktoś komuś już zalazł za skórę? Idzie nowe... (chociaż jedna jaskółka jeszcze wiosny nie czyni!)
Bezproblemowy