UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czyżby na portelu doszło do jakiejś refleksji i skończyła się czołobitność redaktorów wobec władzy samorządowej? Ktoś komuś już zalazł za skórę? Idzie nowe... (chociaż jedna jaskółka jeszcze wiosny nie czyni!)

Bezproblemowy

Anuluj