UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja tracę apetyt jak czytam komentarze o Olimpii ! Zdecydowanie odczuwam brak ducha prawdziwego kibica który się nie odwraca plecami kiedy zespół przegrywa mecze i przechodzi kryzys. Zbyt mało wiary i optymizmu i zbyt dużo dołowania i pesymizmu ! Stare przysłowie jest zawsze aktualne, " jak nie możesz pomóc nie przeszkadzaj "

Itp

Anuluj