UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
XD kto z tego skorzysta, to chyba najgłupsza decyzja podjęta w tym mieście w ostatnim czasie.
Elblążanin7
XD kto z tego skorzysta, to chyba najgłupsza decyzja podjęta w tym mieście w ostatnim czasie.
Elblążanin7