UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekawe jak zgłosi się ktoś inny i wygra postępowanie, a miejscem prowadzenia zajęć jest Robotnicza, to ciekawe ile właścicielka zażyczy sobie za wynajem sali; D Projekt sam w sobie wychodzi z dobrą inicjatywą dla osób rzeczywiście potrzebujących terapii, niestety warunki doboru grup budzą wiele zastrzeżeń. Oby nie było tak, że rodzic idący na prywatną terapię będzie płacił za wizytę, a Pani będzie drugi raz brała na to samo dziecko dofinansowanie z BO

mmka

Anuluj