UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
;D - "koszty życia w mieście są jednymi z najniższych w kraju" - a jak w takim razie plasuje się Elbląg, jeśli chodzi o zarobki na tle kraju?; D... komedia - lemingi mają tu zbyt tanie życie, kto by pomyślał; )
WolneMedia.pl