UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

;D - "koszty życia w mieście są jednymi z najniższych w kraju" - a jak w takim razie plasuje się Elbląg, jeśli chodzi o zarobki na tle kraju?; D... komedia - lemingi mają tu zbyt tanie życie, kto by pomyślał; )

WolneMedia.pl

Anuluj