UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tanie państwo, tanie miasto, ... Tak może i jedne z tanszych miast ale tez i miasto, które najmniej oferuje mieszkancom. Jak na byłe miasto wojewódzkie to mamy tylko fabryk co podrzędne miasto powiatowe... Liczcie panowie i panie radne dalej na głosy nasze a na pewno sie wkrótce zdziwicie.
ZdenerwowanyMieszkaniec