UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Haniakkk - To nie jest kwestia domysłów ani zawiści, tylko zasad powszechnie uznawanych w budżetach obywatelskich innych miast: jeśli się zgodzimy, że każdy przedsiębiorca może zgłaszać swoją komercyjną działalność (w dodatku rozpisaną we wniosku po niezbyt rynkowych stawkach), to przecież w przyszłym roku z łatwością wygra projekt typu "Bezpłatne zabiegi dentystyczne o wartości 1000 zł dla 1000 elblążan - decyduje kolejność zgłoszeń", "Bezpłatne strzyżenie o wartości 500 zł dla 2000 elblążan", "Darmowe sesje psychoterapeutyczne o wartości 300 zł dla 3333 mieszkańców", "Darmowa wymiana opon letnich/zimowych o wartości 200 zł dla 5000 mieszkańców", itd. Miasto płaci milion z "budżetu obywatelskiego" za taką jakże pożądaną usługę, a przedsiębiorca-wnioskodawca ma gwarantowane zajęcie na cały rok - może być?

Elblągue

Anuluj