UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Eneduerikefake - Regulamin niby jest, tyle że w kolejnych edycjach tyle było modyfikacji, że gdzieś w procesie zachęcania elblążan do jak najszerszego udziału zagubiły się "bezpieczniki". Było dużo dyskusji, że np. udział szkół czy spółdzielni to nieuczciwa konkurencja, a tu proszę - wniosek przewidziany dla 50 osób (żeby nie powiedzieć "reklama prywatnej usługi") zostawia daleko w tyle wszystkie te szkolne siłownie, place zabaw, ławeczki, chodniki, fontanny, posągi, itd.
Elblągue