UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W poprzedniej edycji zgłosiłam chęć uczestnictwa dziecka jako pierwsza- byłam o 8:10 w placówce razem z papierami. Dziecko 5 lat. Jakież było zdziwienie moje że się nie dostał. Podobno decydowała kolejność zgłoszeń. Ściema

Karolina W

Anuluj