UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W poprzedniej edycji zgłosiłam chęć uczestnictwa dziecka jako pierwsza- byłam o 8:10 w placówce razem z papierami. Dziecko 5 lat. Jakież było zdziwienie moje że się nie dostał. Podobno decydowała kolejność zgłoszeń. Ściema
Karolina W