UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niepojęte! Do tej pory w elbląskim Budżecie Obywatelskim mieszkańcy w dobrej wierze zgłaszali swoje POTRZEBY i POMYSŁY, a nie reklamowali własne usługi realizowane w ramach działalności gospodarczej - w innych miastach to jest standardowy zapis regulaminu, że nie wskazuje się wykonawcy, a tu przeszedł wniosek z podanym adresem? 600 tysięcy na rok, czyli 50 tysięcy miesięcznie, to bardzo przyjemna stawka gwarantowana z publicznej kasy na utrzymanie prywatnej firmy - nieważne czy to logopeda, czy np. fryzjerka, dentysta, kosmetyczka, adwokat, pizzeria, itd. Czyli jak - poprawimy regulamin czy w przyszłym roku każdy przedsiębiorca niech pisze wniosek na pół bańki i zbiera głosy informując, że odtąd jego usługi dla mieszkańców będą "bezpłatne"?
Elblągue