UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z budżetu powinny być wyłączone: inicjatywy przyszkolne albo na terenie szkół czy dotyczące szkół - wywalać kasę na działania, które UM powinien i tak sfinansować dla tych placówek oraz działania dla garstki mieszkańców albo pasjonatów wąskich dziedzin. Dlaczego pomysły z lat ubiegłych nie są brane pod uwagę? - duża część z nich w dalszym ciągu jest celowa i mogłaby być zrealizowana.


Anuluj