UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeżu drogi, zwykły komentarz wpada pod weryfikację i nie jest publikowany, bo jest o ZUSie? Kto wam płaci za ta cenzure?

kasa_nie_śmierdzi

Anuluj