UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy ja dobrze rozumiem, że my jako mieszkańcy Elbląga mamy płacić na grupę dzieci (wybranych przez właścicielkę) za ich prywatne zajęcia w prywatnej placówce? Jakie były kryteria wyboru / przyjęcia dziecka, gdzie można było zgłosić swoje dziecko do badania czy jest mu to potrzebne? Idąc tym tokiem myślenia można by "zalegalizować" wszystko... Kurs tańca dla singli, samoobrona dla seniorów, a może "rozszerzanie horyzontów smakowych przez testowane dać w restauracji... Papier przyjmie wszystko, dziwne czasy mamy.