UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Elblągu nie ma czego szukać tutaj rządził PZPR póżniej UW SLD a teraz PO i NOWA lewica na czele z Czarzastym
W Elblągu nie ma czego szukać tutaj rządził PZPR póżniej UW SLD a teraz PO i NOWA lewica na czele z Czarzastym