UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" to trochę mało miejsc może być i nie wszyscy chętni na to otwarte dla każdego spotkanie wejdą. Zwolennicy PO co chcą wejść powinni już parę godzin wcześniej zając miejsca. Może będzie dystrybucja wejściówek dla mieszkańców Elbląga? Może będą dopuszczone pytania od zwolenników PO i PiS-u a nawet konfederacji i lokalnych dziennikarzy? Jak to będzie zorganizowane. Może portEl coś wie albo się dowie?.

Czy

Anuluj