UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak tak spotkanie otwarte xD Tylko dla partyjniaków. Kto w to wierzy, że z ulicy człowiek wejdzie antypisowiec?
Tak tak spotkanie otwarte xD Tylko dla partyjniaków. Kto w to wierzy, że z ulicy człowiek wejdzie antypisowiec?