UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
mieszka się w elblągu znakomicie pod jednym warunkiem, pracujesz dla firmy nie z elbląga za nieelbląskie wynagrodzenia. dobrych etatów tutaj nie ma.
Jacyna
mieszka się w elblągu znakomicie pod jednym warunkiem, pracujesz dla firmy nie z elbląga za nieelbląskie wynagrodzenia. dobrych etatów tutaj nie ma.
Jacyna