UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

mieszka się w elblągu znakomicie pod jednym warunkiem, pracujesz dla firmy nie z elbląga za nieelbląskie wynagrodzenia. dobrych etatów tutaj nie ma.

Jacyna

Anuluj