UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak kiedyś był rynek z gołębiami przy ul. Żeromskiego. Ja najbardziej zapamiętałem rożno a w nim kiełbasa z grilla i ulubione sezamki ! Co do gołębi, są piękne i taki handel czy wymiana jest ok. gorzej kiedy urywają głowy i na rosołek. Miejsce rynku jest nie adekwatne dlatego warto zaadaptować miejsce gdzie indziej, np. przy Nowodworskiej jest dużo zapomnianego terenu.


Anuluj