UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I fajnie, targowisko czynne cały tydzień to dobry pomysł, chrońmy co nasze, polskie, polskiego rolnika, a nie tylko wtorki, piątki i soboty. Konkurencja dla korpomarketow
Jessstem na TAK
I fajnie, targowisko czynne cały tydzień to dobry pomysł, chrońmy co nasze, polskie, polskiego rolnika, a nie tylko wtorki, piątki i soboty. Konkurencja dla korpomarketow
Jessstem na TAK