UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I fajnie, targowisko czynne cały tydzień to dobry pomysł, chrońmy co nasze, polskie, polskiego rolnika, a nie tylko wtorki, piątki i soboty. Konkurencja dla korpomarketow

Jessstem na TAK

Anuluj