UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Namawianie na badania nazywasz propagandą? Wygląda na to, że albo sam nie chodziłeś do lekarza, albo najwyższa pora na hospitalizację w oddziale zamkniętym. Może inaczej: zastanów się jeszcze raz, zanim cokolwiek napiszesz.

Silnie utumaniony

Anuluj