UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Namawianie na badania nazywasz propagandą? Wygląda na to, że albo sam nie chodziłeś do lekarza, albo najwyższa pora na hospitalizację w oddziale zamkniętym. Może inaczej: zastanów się jeszcze raz, zanim cokolwiek napiszesz.
Silnie utumaniony