UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"A tusk gdzie?" - Jasne miał tam wyjść by "Polacy" mogli się wyżyć i w Zarublika całe dni by leciało. Dobrze zrobił
"A tusk gdzie?" - Jasne miał tam wyjść by "Polacy" mogli się wyżyć i w Zarublika całe dni by leciało. Dobrze zrobił