UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"A tusk gdzie?" - Jasne miał tam wyjść by "Polacy" mogli się wyżyć i w Zarublika całe dni by leciało. Dobrze zrobił


Anuluj