UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dziękuję załodze Oddziału Noworodka, Patologii i Intensywnej Terapii Noworodka im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - dzięki Waszej pracy wcześniaki Basia i Franek żyją.


Anuluj