UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dziękuję załodze Oddziału Noworodka, Patologii i Intensywnej Terapii Noworodka im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - dzięki Waszej pracy wcześniaki Basia i Franek żyją.
Dziękuję załodze Oddziału Noworodka, Patologii i Intensywnej Terapii Noworodka im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - dzięki Waszej pracy wcześniaki Basia i Franek żyją.