UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ponieważ jeden pas Hetmańskiej i Tysiąclecia jest wyłączony z ruchu (ten z tymi przystankami). Autobus będzie jechał drugą stroną ulicy. Wszystko jest przecież na mapce z trasą biegu.

pasażer

Anuluj