UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Internet ma taką cechę, że każdy może się wypowiadać na każdy temat. Są pewne ograniczenia prawne ale ogólnie istnieje pełna swoboda. W tym rzecz, iż wypowiadają się osoby albo inaczej - piszą co im ślina na język przynieise nie znając tematu. Proponuję sprawdzić jakie są obecnie zasady nazywania ulic, placów czy alei a potem dopiero wylewać w internecie swoje pokłady niewiedzy i komentować sprawy, o których nie ma się żadnego pojecia.

Komentator

Anuluj