UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeśli czytają ten artykuł osoby, które biorą udział, to ruszcie głowami. Nie róbcie tego samego, jak na nocnym biegu. Jeśli biegacie dystans w okolicy 1h/10km, po co pchacie się na sam czubek startu biegu? Wymijanie was po 2km doprowadzało do niebezpiecznych sytuacji. Bo przebić się przez taki tłum, który biegnie całą szerokością, to nielada wyczyn.


Anuluj