UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja codziennie jak idę do szkoły wzdłuż chodnikiem prosto, to przy każdym przejściu zatrzymują się samochody, a ja idę prosto z dala od ulicy, kierowcy bezmyślnie się zatrzymują jak nie próbuję nawet iść w stronę pasów. Komedia. Kiedyś doprowadziło to do wypadku, bo kierowca gwałtownie się zatrzymał jak nikt nie przechodził przez przejście i uderzył w niego z tyłu inny pojazd. Szok.


Anuluj