UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Od 2 lat jestem w pośredniaku zarejestrowany. I co? I nic. "Zadzwonimy do pana":)Nie ten wiek... Masakra.
Poszukujący bis
Od 2 lat jestem w pośredniaku zarejestrowany. I co? I nic. "Zadzwonimy do pana":)Nie ten wiek... Masakra.
Poszukujący bis