UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Od 2 lat jestem w pośredniaku zarejestrowany. I co? I nic. "Zadzwonimy do pana":)Nie ten wiek... Masakra.

Poszukujący bis

Anuluj