UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Kanclerz z kancelarii - Wirusówka.... do 11 będziecie narażeni na zarażnie się odwagą wiedzą i zdecydowanymi poglądami.... Grubooo to jest w paru innych sprawach, ,, ,Straż Miejska, ,, ,Aferaz z ZBK którego pracownik usiłał bez mojej zgody wejsć do lokalu i sprawa ze Strażą Miejską której komendant chyba jednak nie bardzo rozumie po co jest na tym stanowisku, ,, ,Moja aktywność to nie tylko komentarze ale nade wszytko setki spraw w tle. Tyle że na opisywanie brak czasu a dziennikrstow zawiesilZarządu Budynków Komunalnych sp. z o. o.w Elblągum na kolu występując własnie przeciwko Śliwce przed wyborami. Myślę że nie będzie Grubo bo pisiorki jednak wiedzą że za szkalowanie mojej osoby czaka ich jak Śliwkę - akt oskarżenia i wstyd. Na argumenty chętnie odpowaiadam ale jakoś po stonie mocherowych beretów za łatwo je zgasić... Najlepszą odpowiedzią na propagandę jest wiedza a nawet ci co mnie nie lubią wiedzą że jak coś pisze to wiem co pisze a wiem sporo, ,, ,Niestety pisiorki zaraz zamilkną

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj