UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najpierw składka zdrowotna na NFZ, potem do połowy lekarzy trzeba prywatnie, ze względu na terminy, jeszcze po drodze zbiórki typu Obudźmy Mikiego (który od dawna nie śpi, tak swoją drogą), na koniec roku jeszcze Owsiak. Mam płacić cztery razy na to samo, przez 30 lat i dalej słuchać, że nie ma pieniędzy? Między 80,a 90% budżetu NFZ idzie na pensje personelu. Gelert od 2024 już nie zarabia 30 tys. /mies. , tylko 50.Gdzie te setki miliardów z KPO, które miały uratować służbę zdrowia? Gdzie te fantastyczne reformy, kolejnych i kolejnych ministrów? Ile mam jeszcze dawać się nabierać? Kolejne 30 lat?! Kpiny sobie ze mnie urządzacie?!

Sami chcieliście

Anuluj