UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wnuczki zbierały kasę na ulicy w byle jaką pogodę, a on wydał kasę na bilbordy o tematyce walki z urojoną sepsą. Nie zbieram.
elblążanin 23
wnuczki zbierały kasę na ulicy w byle jaką pogodę, a on wydał kasę na bilbordy o tematyce walki z urojoną sepsą. Nie zbieram.
elblążanin 23