UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wnuczki zbierały kasę na ulicy w byle jaką pogodę, a on wydał kasę na bilbordy o tematyce walki z urojoną sepsą. Nie zbieram.

elblążanin 23

Anuluj