UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

POPIS rżnie Polaków na kasę ale wyborca POPISU i tak będzie głosował na POPIS bo tak mu każe antypolska POPISOWA tv. Jedna ekipa z okrągłego stołu, raz My Raz Wy i nikt nie siedzi. Genialny plan Kiszczaka aby prawica nigdy w Polsce nie doszła do władzy. W antypolskiej TV rozgrywa się teatrzyk a w sejmie głosują tak samo, wystarczy sprawdzić głosowania w internecie ale to zbyt duży wysiłek intelektualny dla wyborcy POPISu.

KaczorDonald16

Anuluj