UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@MariuszLewandowski-Fc - Wiem, wiem też co bardziej doskwiera, ale pisanie poprawnie po polsku to raczej dobry zwyczaj i obowiązek, wystarczyło się uczyć języka polskiego a wszelkie dys.... , a może dysweefologia, po co ćwiczyć?.