UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@MariuszLewandowski-Fc - Wiem, wiem też co bardziej doskwiera, ale pisanie poprawnie po polsku to raczej dobry zwyczaj i obowiązek, wystarczyło się uczyć języka polskiego a wszelkie dys.... , a może dysweefologia, po co ćwiczyć?.


Anuluj