UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Budowanie mostu obok mostu to totalna glupota, bo za rzeką korek będzie nadal i oba miwty będą zakorkowane. Most z kawałkiem drogi potrzebny jest za to w Osłonce i stamtąd można byłoby dojechać sobie do Sztutowa i Stegny od wschodu, a ruch rozdzieliłby się na 2 alternatywne drogi.
Donald ma tole