UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Budowanie mostu obok mostu to totalna glupota, bo za rzeką korek będzie nadal i oba miwty będą zakorkowane. Most z kawałkiem drogi potrzebny jest za to w Osłonce i stamtąd można byłoby dojechać sobie do Sztutowa i Stegny od wschodu, a ruch rozdzieliłby się na 2 alternatywne drogi.

Donald ma tole

Anuluj