UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Elblągu nikt nie kreuje rzeczywistości a jedynie komentuje inne projekty. Deklaruję swój głos w wyborach dla partii która powalczy o: most w Kępinach a później w Osłonce. Dwa mosty i mamy z Elbląga 20 km na mierzeję. W Kępinach zamknięto wiele lat temu prom. A koło Osłonki, jeden most i jesteśmy prawie w Sztutowie. Alternatywna droga na całej długości. Co z nowych mostów w Rubinie jak korek na mierzeję stoi już na E7.Rozpoczynam licytację