UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Pozdrawiam - Racja. Poza tym w Elblągu produkowano turbiny parowe które głównie wykorzystuje się w elektrowniach węglowych, atomowych i obiegach gazowo-parowych. W Elblągu będą silniki tłokowe których na pewno nie produkujemy.