UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Pozdrawiam - Racja. Poza tym w Elblągu produkowano turbiny parowe które głównie wykorzystuje się w elektrowniach węglowych, atomowych i obiegach gazowo-parowych. W Elblągu będą silniki tłokowe których na pewno nie produkujemy.


Anuluj