UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
O tym tak otwarcie nie powinno się pisać i podawać do publicznej wiadomości.. O schronach dla ludności tak, ale mało słychać.
O tym tak otwarcie nie powinno się pisać i podawać do publicznej wiadomości.. O schronach dla ludności tak, ale mało słychać.