UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Minęło kilka lat i nikt się kwapi żeby ten pomnik dokończyć? Wygląda to karykaturalnie bez brakujących głów
Tak to widzę
Minęło kilka lat i nikt się kwapi żeby ten pomnik dokończyć? Wygląda to karykaturalnie bez brakujących głów
Tak to widzę