UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wybudujcie schrony z budżetu MON, zakwaterujcie tych z łęczyckiej a jak będzie zagrożenie to się im tam dokwateruje ludzi.
123W
Wybudujcie schrony z budżetu MON, zakwaterujcie tych z łęczyckiej a jak będzie zagrożenie to się im tam dokwateruje ludzi.
123W