UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wybudujcie schrony z budżetu MON, zakwaterujcie tych z łęczyckiej a jak będzie zagrożenie to się im tam dokwateruje ludzi.

123W

Anuluj