UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To zamiast czołgów takie coś.... to chyba ze względu na ETS2 no bo te czołgi tyle palą i co POwie Urschula i ta cała unia - ekologia itd itp.


Anuluj