UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To zamiast czołgów takie coś.... to chyba ze względu na ETS2 no bo te czołgi tyle palą i co POwie Urschula i ta cała unia - ekologia itd itp.
To zamiast czołgów takie coś.... to chyba ze względu na ETS2 no bo te czołgi tyle palą i co POwie Urschula i ta cała unia - ekologia itd itp.