UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wysyp płatnych trolli, czy też pożytecznych idiotów. To ci, którzy wojska rosyjskie witaliby kwiatami, jako wybawców od "uni".
Wysyp płatnych trolli, czy też pożytecznych idiotów. To ci, którzy wojska rosyjskie witaliby kwiatami, jako wybawców od "uni".