UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak mnie śmieszą te teksty, że za PO jakieś wypadki i morderstwa (i analogicznie gdy rządził PiS). To rozumiem, że była wcześniej u władzy jakaś partia polityczna gdy nie było morderstw, wypadków samochodowych, stłuczek, kradzieży, itd? No jak to jest panowie?

StefanK

Anuluj