UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Trochę racji w tym jest. Za 10 techologia bateryjna będzie na znacznie wyższym poziomie niż obecnie. Tyle że te baterie nadal coś będzie musiało naładować. Na OZE nie ma co liczyć bo są zależne od pogody
Trochę racji w tym jest. Za 10 techologia bateryjna będzie na znacznie wyższym poziomie niż obecnie. Tyle że te baterie nadal coś będzie musiało naładować. Na OZE nie ma co liczyć bo są zależne od pogody