UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Lobbing firm dostarczających magazyny energii „przekonał” decyzyjnych polityków o wykoszeniu konkurencji. Moim zdaniem musi realizować w pierwszej kolejności elektrownie szczytowo-pompowe. W zderzeniu z realnymi argumentami przy obecnym rozwoju technicznym magazynów energii elektrownie szczytowo-pompowe są lepszym rozwiązaniem.