UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po co w Tolkmicku, jak jest duża taka elektrownia w Goldisthal w Turyngii. Jak w Niemczech jest 26 to w Polsce 6 to i tak za dużo.
fur_d
Po co w Tolkmicku, jak jest duża taka elektrownia w Goldisthal w Turyngii. Jak w Niemczech jest 26 to w Polsce 6 to i tak za dużo.
fur_d