UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po co w Tolkmicku, jak jest duża taka elektrownia w Goldisthal w Turyngii. Jak w Niemczech jest 26 to w Polsce 6 to i tak za dużo.

fur_d

Anuluj